نقشه

اشتراک گذاشته شده با :

نقشه کشی

نقشه کش بی دردسر
نقشه کش بی دردسر
تصور کنید معمار هستید و نیاز به یک نقشه‌کش یا تعداد زیادی نقشه‌کش برای کارهای خود دارید اما از آنجایی که یافتن یک نقشه‌کش دقیق و لایق کار آسانی نیست، حال چه می‌کنید؟ اتوسازه یک سامانه تهیه آنلاین نقشه‌های سازه‌های بتنی است که این کار را برای شما با سه ویژگی اصلی انجام می‌دهد. اول از همه با اتوسازه، سرعت بالاتر در قالب ترسیم خودکار و محاسبات سریع‌تر آن را تجربه خواهید کرد. دوم، هزینه کمتر برای شما، که بدون نیاز به خرید و نصب نرم‌افزار با آن رو‌به‌رو می‌شوید. از آنجا که مبتنی بر پردازش ابری است در هر لحظه و از هر نقطه جهان می‌توانید از آن استفاده کنید و علاوه بر همه اینها اتوسازه برای شما امکان به‌روزرسانی پیوسته را فراهم کرده که کاملاً خودکار، بدون هزینه و صرف زمان است. حال در اینجا این سوال پیش می‌آید که نحوه انجام کار با اتوسازه چگونه است؟ چطور می‌شود از این سامانه آنلاین نقشه‌کشی استفاده کرد؟ برای قدم اول کافی است به سراغ تنظیمات اولیه بروید و فایل خروجی اکسس مدل‌سازی و نتایج طراحی را ایجاد و فرم‌های مربوط به تنظیمات عمومی و تنظیمات اجزای سازه‌ای را تکمیل کنید .قدم دوم، کنترل بندهای اجرایی آیین‌نامه است. فایل ایجادشده در فرمت اکسس را در قسمت مربوطه بارگذاری کنید. نرم‌افزار در صورت وجود، هشدارها و خطاهای موجود را نمایش خواهد دا  و قدم آخر، دریافت نقشه‌های اجرایی است که اکنون با انتخاب گزینه دریافت نقشه، فرایند نقشه‌کشی آغاز شده و می‌توانید نقشه‌های اجرایی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید .    برای شروع استفاده از اتوسازه می‌توانید به وب‌سایت autosaze.com مراجعه کنید.

اوبر برای راه اندازی سیستم نقشه برداری اختصاصی خود
اوبر برای راه اندازی سیستم نقشه برداری اختصاصی خود
خدمات Uber یا همان درخواست تاکسی با استفاده از اپلیکیشن، تا حد زیادی برای فعالیت خود به نقشه وابسته است و این موضوع یکی از حیاتی ترین عناصر سرویس مورد بحث به حساب می آید. اما با این وجود آبر تاکنون فاقد بخش نقشه برداری اختصاصی بوده و نقشه های گوگل را مورد استفاده قرار می داده است. اوبر اکنون اعلام کرده برای کاهش وابستگی به شرکت های دیگر، قصد دارد برای توسعه ی یک سیستم نقشه برداری جهانی به شکل اختصاصی برای خود، مبلغ 500 میلیون دلار را سرمایه گذاری نماید. سال گذشته نیز آبر پیشنهاد داده بود با پرداخت 3 میلیارد دلار بخش نقشه برداری نوکیا به نام Here Maps را به مالکیت خود درآورد که البته این اتفاق در نهایت رخ نداد. Brian McClendon که پیشتر مدیریت بخش گوگل مپز را بر عهده داشت، حالا بخش نقشه برداری آبر را راه اندازی کرده و با انتشار یک پست وبلاگی می گوید این شرکت تحقیقات خود را در این زمینه از کشور مکزیک آغاز کرده است. به گفته ی آقای McClendon اطلاعات کسب شده در این تحقیقات برای یافتن بهترین نقاط سوار و پیدا کردن مسافران مورد استفاده قرار می گیرد و به زودی شاهد آغاز جمع آوری اینگونه داده ها در کشورهای دیگری که اوبر در آنها فعال است نیز خواهیم بود. بر اساس این پست وبلاگی همچنین می توان گفت روند نقشه برداری برای اوبر به مراتب از نمونه های دیگر ساده تر است چرا که برای این شرکت نیازی به تصویربرداری از اقیانوس ها و دریاها وجود ندارد و تنها کافی است خیابان ها و دیگر المان های تاثیر گذار در خدمات اوبر ثبت شوند. در پایان لازم است اشاره کنیم که اوبر سال گذشته نیز حدود 100 نفر از کارکنان بخش نقشه ی مایکروسافت را به استخدام خود درآورده بود که نشان می دهد تصمیم این شرکت برای استقلال از نقشه های سوم شخص کاملاً جدی به حساب می آید.
www.aparat.com
آپارات - نقشه کشی
طراحی قالب پرس،نقشه کشی صنعتی، برنامه نویسی سی ان سی · مهندسین ساخت و تولید. 67 بازدید. 13:01 · اموزش کتیا-احسان ترابی · نقشه کشی صنعتی 2- کت.
reshteha.roshd.ir
نقشه کشی - مقدمه
به طور کلی نقشه کشی را می توان به یک معنا ،تدبیر نمودن وبررسی نمودن در مورد یک موضوع یا یک مسئله دانست. زمانی که موضوع نقشه کشی مطرح می شود مطالبی همچون ...